Меню

Труби для водяної теплої підлоги

Хіт продажу
Труба для теплої підлоги ECOPLASTIK D 16 мм товшина 2 мм PE RT з кисневим барьером
0
14.00 ₴
Матеріал труби : PE RT (поліетилен підвищенної термостійкості) Процесс зшивання: EVON - армування поліетильвініловим спиртом з кисневим барьєром Діаметр труби (мм): 16 мм Товшина труби: 2 мм Максимальна робоча температура: 60 ℃
Труба для тёплоі підлоги ELMAS D 16 мм товшина 2 мм PEX-А Турція з кисневим барьером
0
18.00 ₴
Матеріал труби : PEX (зшитий поліетилен) Процесс зшивання: пероксидний Діаметр труби (мм): 16 Товшина труби: 2 мм Максимальна робоча температура: 95 °С
Труба для тёплоі підлоги KAN-Therm D 16 мм товшина 2 мм PE RT
1
22.00 ₴
Матеріал труби : PE RT (полієтилен підвищенної термостійкості) Діаметр труби (мм): 16 Товшина труби: 2 мм Максимальна робоча температура: 70 °С Максимальний робочий тиск: 4-6 bar

Як вибрати труби на теплу підлогу?

Вирішуючи питання про організацію опалення, багато хто переходить на тепла пiдлога. Теплоносій (гаряча вода, нагріта до 30-40 ° С) циркулює по трубах, прихованим в стягуванні, і таким чином рівномірно прогріває все приміщення.

Переваги такого типу опалення:

 • Екологічна безпека.

 • Візуальне відсутність опалювальних приладів.

 • Суттєва економія електрики.

 • Створення комфортного мікрокліматичного режиму.

При цьому якісний обігрів можливий тільки в разі використання надійних комплектуючих. Важливо відповідально підійти до вибору труб під водяний тепла підлога, а також довірити їх монтаж фахівцям. 

На ринку опалювальних агрегатів сьогодні представлений широкий вибір шланг, які використовуються в якості основи для реалізації теплої підлоги. Кращими вважаються моделі з зшитого поліетилену. Вони відрізняються доступною вартістю, простотою укладання, тривалим терміном служби.

Чому краще використовувати поліетиленові труби під теплу підлогу?

Основна перевага контуру, зібраного з поліетиленових трубок - відсутність з'єднань. Окремі елементи кріпляться між собою за допомогою паяльника. Другий аргумент - можливість виконати укладання з будь-якою кількістю вигинів. Щоб надати трубі необхідну форму, її досить прогріти будівельним феном. Поліетиленові труби для водяної теплої підлоги виробляють шляхом зшивання. Даний термін означає процес з'єднання між собою окремих ланок молекул, які утворюють тривимірну конструкцію. В результаті утворюється гнучкий, але при цьому міцний матеріал. Такі труби здатні витримувати робочу температуру до 95 ° С і тиск до 10 бар

Трубки бувають діаметром 16 мм і 20 мм. Вони:

 • стійкі до хімічно агресивних речовин;

 • не заростає сольовими відкладеннями і іншими забрудненнями в процесі експлуатації;

 • мають невелику вагу;

 • стійкі до деформацій при замерзанні системи;

 • характеризуються високим ступенем тепловіддачі.

Для домашнього використання підходять трубки із зшитого поліетилену діаметром 16 мм. Моделі 20 мм мають велику тепловіддачу, вони краще для використання в комерційних і промислових приміщеннях. При укладанні в квартирі, в приватному будинку труб з великим перетином необхідно витримувати крокові відстань не менше 25 см, що може стати причиною так званої теплової зебри.

Скільки потрібно труби на водяну теплу підлогу?

Для організації ефективної системи опалення, побудованої на прихованих в підлозі трубах, потрібно довірити розрахунки по навантаженню, а також складання проекту фахівцям. Також важливо, щоб укладанням займалися професіонали, що глибоко розбираються в нюансах подібних систем опалення. 

Щоб отримати приблизні цифри, можна користуватися наступними розрахунками. Виміряйте площу приміщення, де планується установка теплої підлоги. Далі врахуйте крок укладання труб:

 • 10 см – 10 м;

 • 15 см – 6,7 м;

 • 20 см – 5 м;

 • 25 см – 4 м;

 • 30 см – 3,4м.

Друге число відповідає кількості метрів трубки, які потрібно взяти на кожен квадратний метр площі.

Особливості монтажу теплої підлоги

При створенні теплового контуру в підлозі дотримуються наступних рекомендацій:

 1. Укладання потрібно виконувати в формі «равлики». Такий підхід забезпечує максимальну тепловіддачу і хороший розподіл теплової енергії. Варіанти у вигляді "змійки" в цьому відношенні програють: на вході теплоносій буде мати одну температуру, а на виході на 10 ° С нижче.

 2. «Крайова зона» - не менше 1 м від несучих стін. Відступ від інших стін становить близько 15 см.

 3. Щільність укладання труб розраховується з урахуванням очікуваної тепловіддачі. Чим ближче будуть розташовані один до одного труби контуру, тим тепліше.

 4. Довжина однієї петлі не повинна перевищувати 100 м (для 16 мм труб) і 200 м (для 20 мм труб).

Де купити трубу для водяної теплої підлоги в Україні?

Сьогодні багато хто воліє робити покупки в зареєстрованих інтернет-магазинах. Такий вид шопінгу істотно заощаджує час і гроші. Ми пропонуємо поліпропіленові та металопластикові шланги перевірених виробників.

Вартість труби на водяну теплу підлогу залежить від діаметра, наявності армування та інших параметрів. На віртуальному прилавку нашого магазину представлена продукція надійних виробників:

 • ECOPLASTIKS;

 • ELMAS;

 • KAN-Therm;

 • ROSSO THERM.

До всіх позиціях ви знайдете фото, описи технічних характеристик. Якщо не вказана ціна труби на теплу підлогу, її потрібно уточнити додатково. Надаються зручні способи оплати. Можливий безготівковий розрахунок (плата на розрахунковий рахунок нашої компанії), можна здійснити оплату банківськими картами. Металопластикові труби для теплої водяної підлоги в магазині «Сантехполів» продаються з доставкою по всій Україні. Жителі Харкова можуть забрати придбані товари самовивозом. До Києва, Одеси, Дніпро, Запоріжжя, Львів та інші населені пункти здійснюється відправка транспортними компаніями. При оформленні замовлення вкажіть кращого перевізника - можна вибрати «Нову Пошту», «Укрпошту», «Делівері».